Twitter Hesap Dondurma ve Kalıcı Silme

23.06.2020
75
Twitter Hesap Dondurma ve Kalıcı Silme

Twitter Hesap Dondurma ve Kalıcı Silme

Popüler bir sosyal medya platformu olan Twitter hesaplarınızı dondurmak ve geçici olarak devre dışı bırakmak için şu adımları izlemeniz gerekiyor.

1 ) Bilgisayardan hesabınıza giriş yapın. Hesabınızın ayarlar menüsüne tıklayın.

2 ) Ayarlar menüsünde yer alan gizlilik sekmesine tıklayın.

3 ) Gizlilik sayfasında yer alan hesabı devre dışı bırak sekmesine tıklayın. Tıkladıktan sonra hesabı devre dışı bırakmak ile ilgili size sunulan açıklama metinlerini okuyun.

4 ) Açıklama metnini okudum sekmesine tıklayıp, kullanıcı adını devre dışı bırak sekmesine tıklayın.

5 ) Son olarak şifrenizi girin ve hesabı devre dışı bırak sekmesine tıklayın. Artık hesabınızı geçici olarak dondurmuş oldunuz.

Kalıcı Olarak Silme

Twitter hesabınızı geçici olarak dondurabileceğiniz gibi kalıcı olarak da silebilirsiniz. Twitter hesabı silme işlemi için şu adımları takip edin.

1 ) Öncelikle twitter hesabınıza erişim sağlayın.

2 ) Hesabınızın sağ üst köşesinde yer alan ayarlar menüsüne tıklayın. Ayarlar sayfasından profilinize tıklayın.

3 ) Profilinizde yer alan gizlilik sekmesine tıklayın.

4 ) Gizlilik sayfasında yer alan hesabımı kalıcı olarak devre dışı bırak sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan açıklama metni için açıklama metnini okudum sekmesine tıklayın.

5 ) Son olarak şifrenizi girerek hesabımı kalıcı olarak sil seçeneğine tıklayın ve altta yer alan onay sekmesine tıklayın. Twitter hesabınızı tamamen kalıcı olarak silmiş olacaksınız. Hesabınızı sildiğinizde tüm beğeniler, yorumlar ve twitler silinmiş oluyor.

YAZAR BİLGİSİ
Berk Altunkılıç
Kendisi 26 Eylül 1995, Samsun doğumludur. Kendince girişimcilik ve kendi sitelerine editörlük yapmaktadır. Genel yakında çevresinde "Dövmeli" olarak çağırırlar.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.