GTA 5 Kolay Para Kazanmak

16.07.2020
116
GTA 5 Kolay Para Kazanmak

Bir çok oyuncunun severek oynadığı GTA 5 oyunun Online modunda en büyük çektiğimiz sıkıntı para ihtiyacımızdır. Bunu gidermenin bazı kısa yolları vardır.

GTA 5 kolay para kazanmak için Jobs ‘da Adversary Modunda 2x lik bunlar her perşembe günü yenilenmektedir. Yapmak için öle gerekli bir şartı da yoktur. 2x lik görevleri yaparak normalden iki kat daha fazla para kasmanız mümkündür. 

Adversary Modunda Hardest Target görevi benim size tavsiyemdir. Amaç oyuna giren diğer oyuncularla birbirinizi öldürerek puan alıyor ve puanı yüksek olan oyuncu belirtilen süre sonunda kazanan kısım oluyor ve daha çok para kazanmış oluyor. Kazanan grupta olursanız yaklaşık olarak 75-80 k para kazanmanız mümkün oluyor. Bu şekilde yaparak GTA 5 de kolaylıkla para kasabilirsiniz.

 GTA 5 Kolay Para Kasmanın Kolay yollarından bir diğeri ise;

Jobs sekmesinden Mission kısmına oldukça basit herkesin kolaylıkla yapılabilir görevler vardır. Burada önemli husus oyuna girmek için bazı oyunlarda belli seviyeye ulaşmış olmanızı ister. Bazı oyunlara girmek için ise 1 level olmak yeterlidir. 1 Level olan oyunlara girmek her zaman sizler için daha iyi olacaktır. Burada girecek olduğunuz oyuncular daha kolay olacak ve birkaç dakika içerisinde 30k ya yakın para toplayacaksınız. Bu yöntem genellikle yeni oyuncular için tavsiye edilir.

GTA 5 Kolay Para kazanma yollarından bir diğeri ise araçları çalarak satmaktır. Gayet kolay ve basit olan bu yöntemde en karlı araçlar genel itibari ile Jiplerdir.  Bunu yapmak için sadece bir adet evinizin olması işlerinizi daha kolaylaştıracaktır. Aracı çaldıktan sonra garaja sokarsanız aracı sahiplenmiş olacaksınız bu şekilde beklemekten kurtulmuş olarak kısa sürede aracı sahiplenerek ardında da satarak kolaylıkla para kasa bilirsiniz.

Bir başka yöntemde marketleri soymaktır. Peşinize polisler takıldığı için bir önceki ne göre biraz daha zor bir yöntemdir. Markete girip kasiyere silahı doğrultunca marketi soymaya başlarsınız. Etrafa ateş ederseniz daha hızlı para toplarsınız. Lakin kasiyeri öldürmeyin. Eğer kasiyeri öldürürseniz kasadan daha az para alırsınız.

Bu yöntemler ile GTA 5 ‘de kolaylıkla Para kazanarak daha eğlenceli oyunlar oynaya bilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Berk Altunkılıç
Kendisi 26 Eylül 1995, Samsun doğumludur. Kendince girişimcilik ve kendi sitelerine editörlük yapmaktadır. Genel yakında çevresinde "Dövmeli" olarak çağırırlar.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.