Android Telefonlar İçin En İyi Saat Uygulamaları

26.07.2020
108
Android Telefonlar İçin En İyi Saat Uygulamaları

Akıllı telefonlar için kullanabileceğiniz sayısız saat uygulaması olsa da, Android telefonlar için en iyi saat uygulamaları listemizde sizlere daha kişiselleştirilebilir ve kullanışlı saat uygulamalarını sunduk.

Birbirinden farklı onlarca temayı bünyesinde barındıran bu uygulamalar, sadece tema değil çeşitli özellikleriyle de daha kişiselleştirilebilir uygulamalar arasında yer almaktadır.

Cep telefonunuzu daha şık bir hale getirmek için kullanabileceğiniz dijital ve analog uygulamalar arasından ücretsiz olanlara, aşağıda yer verdik.

Android Telefonlar İçin En İyi Saat Uygulamaları

Hatmi Analog

Adından da anlayacağınız üzere analog bir saat uygulaması olan Hatmi, sade bir yapıya sahiptir. Uygulama o kadar basittir ki, diğer saat uygulamalarından farklı olarak üzerinde hiçbir rakam bulunmuyor. Her ne kadar kullanım yönünden biraz zorluk çekilecek olsa da, diğer uygulamalardan farklı yapısıyla listemizde yer verdik.

Seven Time

Birçok farklı temaya sahip saat uygulaması, dijital ve analog sürümleriyle kullanıcısına hitap ediyor. Uygulamanın kişiselleştirilmesi için birçok özelliği bulunurken, ücretsiz ve ücretli sürümleri de bulunmaktadır.

Ücretli sürümünün bedava sürümden tek farklı, biraz daha fazla temaya sahip olmasıdır.

Sense Flip

Hoşunuza gidecek farklı özelliğe bünyesinde yer veren Sense Flip Clock, farklı renk ve temalarla cep telefonunuzun ekranını daha renkli hale getirmenizi sağlıyor. Hava durumu ve alarm gibi farklı özellikleri bir arada sunan uygulama, tamamen ücretsizdir.

Go Clock Widget

Hem dijital ve hem de analog bir saat olan Go Clock Widget, Android telefonlar için en iyi saat uygulamaları arasındadır. Tema seçeneği biraz kısıtlı olan uygulamanın, mevcut temalarını istediğiniz renk seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi alarm ve hava durumu özellikleriyle gelen uygulama, sıra dışı tasarımıyla da dikkat çekmektedir.

Simple Analog

Listemizde bulunan uygulamalar arasında en iyilerden biri olan Simple, cihazlarda az yer kapladığı için eski model telefonlarda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir.

Tasarım açısında tatminkar bir görüntü sunan uygulama, alarm, kronometre, hava durumu ve takvim gibi özellikleri bir arada sunuyor. Uygulamanın tema seçenekleri oldukça gelişmiş olup, renk seçenekleri ile daha da kişiselleştirmek mümkün olmaktadır.

Animated

Tasarım bakımından oldukça hoş olan uygulama, tema seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Uygulamanın en güzel yanlarından biri, cihazlarda az yer kaplaması ve ücretsiz olmasıdır.

Bir ücretsiz uygulamaya göre birçok özelliği bir arada sunan Animated Analog Clock, dijital versiyonu bulunmayıp sadece analog saat uygulamasıdır.

Sampilei

Sampilei bir saat uygulaması olmasının yanında, dijital bir ajanda görevini de görüyor. Alarm, hava durumu ve takvim özellikleri bir arada sunulurken, küçük yapıdaki ajanda tarzında olması kişisel notlar almanıza olanak tanıyor.

Sampilei ücretsiz bir uygulama olup, Android telefonlar için en iyi saat uygulamaları arasında birçok tema ve renk seçeneğine sahiptir.

Sizde kullandığınız ücretli ve ücretsiz saat uygulamalarını, yorum kısmından diğer kullanıcılarımıza tavsiye olarak yazabilirsiniz. Teknoloji hakkında daha fazla bilgi için, bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.