Android Telefonlar İçin En İyi Müzik İndirme Uygulamaları

22.07.2020
123
Android Telefonlar İçin En İyi Müzik İndirme Uygulamaları

Android telefonlar için en iyi müzik indirme uygulamaları listemizde, cihazınızda fazla yer kaplamayacak ve müzik indirme işlemlerini kolaylıkla yapabileceğiniz uygulamalara yer verdik.

Sorunsuz bir şekilde çalışan ve geneli ücretsiz olan bu uygulamalar sayesinde, müzik indirirken ekstra olarak herhangi bir program ya da yeni uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız. Hızlı bir şekilde indirme işlemini tamamlayan uygulamalar, kolay ve kullanışlı arayüzleri ile de beklenenin ötesinde performans sağlamaktadır.

Android Telefonlar İçin En İyi Müzik İndirme Uygulamaları

Android akıllı telefon için tavsiye edebileceğimiz en iyi müzik uygulamaları arasında sizler için seçtiklerimiz, şunlardır.

Deezer

Veri tabanında 30 milyonu aşkın lisanslı müzik barındıran Deezer, bu anlamda dünyanın en başarılı uygulamaları arasında yer almaktadır. Listemizde daha çok bedava hizmet alabileceğiniz uygulamalar bulunsa da, Deezer’ın veri tabanındaki şarkı sayısı dikkate alındığında, listede yer vermemek haksızlık olurdu. Güncel olarak uygulamayı, 13 milyonu aşkın insanın indirmiş olması da bunun somut bir örneğidir.

Tubidy

Youtube başta olmak üzere neredeyse tüm büyük video sitelerinden videolardaki sesleri kolaylıkla MP3 şeklinde indirebilirsiniz. Kullanışlı özellikleriyle öne çıkan uygulama içerisinde sadece videonun adını yazmanız ve arama yapmanız, indireceğiniz ses dosyasının videosunu bulmak için yeterli olacaktır.

MYT

Ücretsiz en iyi Android müzik indirme uygulamaları arasındaki MYT, ücretli sürümüyle de daha fazla özellik sunuyor. Youtube’da bulunan videoların seslerini ister MP3 ister MP4 formatında indirebileceğiniz MYT, müzikleri kırpmak ve zil sesi gibi ayarlayabileceğiniz formata getirmek için özellikler sunar.

Peggo

Yine video sitelerindeki video seslerini MP3 formatında indirmek için olanak sunan Peggo, Android telefonlar için en iyi müzik indirme uygulamaları arasında gösterilmektedir. On binlerce kişi tarafından indirilen uygulama, müzikleri kırpıp zil sesi haline getirmeye ve farklı birçok formata dönüştürmeye imkân vermektedir.

OG Youtube

Youtube üzerindeki videoların seslerini MP3 ve MP4 formatında indirebilmek için kullanacağınız OG Youtube, ücretsiz olmasının yanında birçok özellik sunar. Basit arayüzü ve ses dosyalarında format değişikliği yapmak gibi farklı özellikler, OG Youtube’un özellikleri arasındadır. Uygulamanın farklı tema seçenekleri, kişiselleştirilmeye imkân tanıyor.

Music Paradise Pro

Müzik veya video sitelerinden ses olarak indirmek istediğiniz dosyaları kısa sürede bulabileceğiniz uygulama, ücretsiz olsa da sıklıkla reklamlarla karşılaşmanız mümkündür. Uygulamayı kullanırken reklam görmek istemiyorsanız, ücretli sürümüne geçebilirsiniz.

SuperCloud Song MP3

Video formatlarında sesleri ayırt ederek Android cihazınıza indirebileceğiniz SuperCloud Song MP3, ücretsiz sürümünde reklam gösteren uygulamalardan biridir. Ücretsiz sürümü de tatminkar özelliklere sahip olsa da, daha fazla özellik için ücretli sürümünü de tercih edebilirsiniz.

Android telefonlar için en iyi müzik indirme uygulamaları listemizde olmayan ve sizin kullanıp memnun kaldıklarınız varsa, yorum kısmından uygulamanın adını yazarak diğer kullanıcılarımızın istifadesine sunabilirsiniz.

En güncel ve yararlı teknoloji bilgileri için, sitemizi takip etmeye devam edin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.