Adolf Hitler ve Yahudi Soykırımı

09.03.2020
171
Adolf Hitler ve Yahudi Soykırımı

Yahudi soykırımı dünyanın en büyük ayıplarından biridir. Bir savaş her zaman masumların ölmesine sebep olurken, suçlu ya da suçsuz bir milletin soyunun tamamen dünya üzerinden kaldırılmak istenmesinin haklı hiçbir tarafı olamaz.

Onlar Vebalı Bizler İse Mükemmeldik

Bıyığı ile birlikte acımasızlıkları ile akıllarda yer edinmiş olan Adolf Hitler, Alman halkının mükemmel olabilmesi için kendi ırkına bile zor kullanan bir diktatördür. Bu yüzden Yahudi soykırımı yapmaya kalkmasına şaşırmamak gerek. Yahudi insanları sadece öldürmekle kalmamış, 2. Dünya savaşı ile esir olarak Alman kamplarına düşen Yahudileri de ağır işkencelere tabi tutulmuşlardır.

Soykırımı Sabunla Yıkamak Mümkün Mü?

Adolf Hitler oldukça akıllı bir diktatördü. Soykırım için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüştü. Bu insanlar öldüğünde hiçbir şekilde kemiklerinin bulunmaması gerekiyordu. Bu kadar insanı öldürdükten sonra bir şekilde ortadan kaldırmak gerekiyor. Bunun için özel makinalar üretildi. İnsan kemiklerinden sabun üreten bir makinalar.

Yahudi Derisinden Eldiven

Derisi yüzülen Yahudilerden eldiven yapmak, insan elinden, derisinden eldiven yapmak nasıl bir insanın aklına gelebilir ki? Peki ya böyle bir acımasızlığı yapıp kullanmak? Evet maalesef ki bunların hepsi belgelenmiş ve kanıtlanmış gerçek acımasızlıklar. Yahudi soykırımı öyle bir iki kelime ile anlatılıp geçilebilecek türden bir insan ayıbı değil.

Yahudi Ya Da Değil Öldür Gitsin

Saf ırk oluşturmak için bir başka ırkı yok etmek isteyen Adolf Hitler, Yahudilerle beraber Yahudi olmayan pek çok insanı da katletmiştir. Sanayisi ve teknolojisinin gelişmişliği ile bilinen Almanya, Yahudileri yok etmek için de bu teknolojileri kullanmıştır. 6 milyon insan bu teknolojik ürünlerle öldürülmüştür. 6 milyon Yahudi, 1,5 milyonu çocuk, 7 milyon Yahudi olmayan insan tarihin tozlu sayfalarına gömülmüşlerdir.

YAZAR BİLGİSİ
Berk Altunkılıç
Kendisi 26 Eylül 1995, Samsun doğumludur. Kendince girişimcilik ve kendi sitelerine editörlük yapmaktadır. Genel yakında çevresinde "Dövmeli" olarak çağırırlar.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.